Ko vieni teigia, kad perkraustymas – galvos skausmas ir geriau jį patikėti specialistams, kiti prieštarauja, jog būtina pačiam patirtį šį procesą. Tuomet rekomenduojame pasinaudoti mikroautobusų nuoma Vilniuje. Suteikiamos tik prekių transportavimo paslaugos, taigi asmuo pats turi susipakuoti daiktus ir išnešti juos į kiemą. Kadangi transportavimo paslaugos įkainojamos valandomis – rekomenduojame prieš atvykstant mikroautobusui iškart pasiruošti persikraustymui: susipakuokite daiktus, nuneškite juos į lauką.

 

Daiktai pervežami erdviuose mikroautobusuose, taigi dažnai užtenka vos vieno ar dviejų kartų siekiant pervežti sukauptą turtą. Glaudžiai bendradarbiaujant su vairuotoju tikrai pavyks susitarti ir pasiekti efektyviausią perkraustymo sprendimą.

 pp1

„Kraustva“ mikroautobuso nuomos kainos:

 

  1. Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju nuo 13 €/val.
  2. Už miesto ribų skaičiuojamas kilometražas į abi puses 0,30 €/km. + kelių mokestis 6 € (mokestis taikomas tik už mokamus kelius).

 

Turto pervežimo paslaugos bus įgyvendinamos Jūsų pasirinktu keliu. Jeigu turite specifinių poreikių – kreipkitės individualiai. Esame pasiruošę juos įgyvendinti.